Sonbahar Filmleri

Sonbahar Filmleri


Twitter'da Paylaş
0

Peter Bradshaw, Guardian'da, sonbaharda sinemaseverleri bekleyen önemli filmleri derlemiş. Biz yalnızca buraya aldık, sinema meraklılarının ilgisini çekecektir.

Blue Is the Warmest Colour

2013 Cannes Film Festivalinde Altın Palmiye ödülünü alan filmin yönetmeni Abdellatif Kechiche. Film, Julie Maroh'un bir romanından esinlenerek senaryolaştırılmış.

Diana

Oliver Hirschbiegel'in yönettiği Diana filminin başrolünde Naomi Watts'ı izleyeceğiz. Film, prenses Diana'nın yaşamının son iki yılını anlattığı için merakla bekleniyor.

Blue Jasmine

2011 yılında beğenerek izlediğimiz Midnight in Paris, 2012 yılında To Rome With Love filmlerinin ardından, Woody Allen'dan Cate Blanchett, Alec Baldwin'in başrolde oynadıkları bir film izleyeceğiz.

The Pervert's Guide to Ideology

Slovak Zizek tarafından senaryosu yazılan bir belgesel.

The Selfish Giant

Oscar Wilde'ın bir çocuk hikâyesinden Clio Bernard tarafından gerçekleştirilen bir uyarlama. Sonbaharda, filmlerin yanında kesinlikle tanınması ve takip edilmesi gereken bir oyuncuyu,  Benedict Cumberbatch'ı daha sık izleme olanağı bulacağız. Hayranları, BBC One televizyon kanalında yayımlanan Sherlock dizisinden hatırlayacaktır başarılı oyuncuyu. Önümüzdeki günlerde, Benedict Cumberbatch'i Wikileaks'in kurucusu Julian Assange'ı canlandırdığı The Fifth Estate filminde izleyeceğiz. Sherlock dizisinin yeni sezonu da yakında başlayacak. Oyuncu ayrıca, August: Osage County, The Hobbit: The Desolation of Smaug filmlerinde de rol alacak.

Twitter'da Paylaş
0

YORUMLAR


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR