Game of Thrones'un Yazarı George RR Martine: "Yeni kitap 2018'de çıkabilir."
24 Temmuz 2017 Kültür Sanat Televizyon

Game of Thrones'un Yazarı George RR Martine: "Yeni kitap 2018'de çıkabilir."


Twitter'da Paylaş
0

Dünyada milyonlarca izleyicisi olan Game of Thrones dizisinin uyarlandığı kitabın yazarı George RR Martin, serinin uzun zamandır beklenen yeni kitabının birkaç ay içinde biteceğini haber verdi.

Dizinin ilk romanı olan Game of Thrones adıyla da anılan Buz ve Ateş'in Şarkısı (A Song of Ice and Fire) kitap dizisinin yazarı George RR Martin, kişisel bloğundan, hayranlarına yeni kitabı The Winds of Winter'ın(Kış Esintileri) bitmesi için önünde hâlâ bir kaç ay olduğunu amagelecek yıl raflarda olacağını umduğunu yazdı.

Yeni kitabıyla ilgili yapılan spekülasyonları oldukça tuhaf bulduğunu söyleyen Martin, "Hangisi daha saçma bilmiyorum — kitabımı bitirmiş olduğu halde, sırf kötülüğüne (baskıya vermek yerine) üzerine oturduğum iddiası mı yoksa tek sayfa bile yazmamış olduğum mu" ifadelerini kullandı ve her iki iddiayı da eşit derecede "yanlış ve ahmakça" olarak nitelendirdi.

Martin 2016 yılının başında kitabıyla ilgili olarak, "Büyük ölçüde bitti. Düzinelerce bölüm hazır… Ama yazılacak da epey var. Önümde hâlâ aylar var." demişti.


Twitter'da Paylaş
0

YORUMLAR


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR